© 2017 CRAZYWOMENGOHEALTHY by Aleksandra Gelo-Piesta

Warszawa/mazowieckie 

info@crazywomengohealthy.pl      kom. +48 605 616 387  

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Ikona społeczna

Targi Ekocuda w Warszawie

November 30, 2018

Jakiś czas temu zostałam zaproszona do wspierania wyjątkowych targów Ekocuda jako partner wydarzenia. Z racji, że jestem mega fanką naturalnych kosmetyków i chętnie mówię o rzeczach, produktach, w które sama wierzę - z przyjemnością przyjęłam propozycję. 

 

W dniach 17- 18 istopada odbyła się już 5. edycja pierwszych i największych w Polsce targów kosmetyków naturalnych Ekocuda w Warszawie i tym samym 8. edycja w kraju. Tym razem targi odbyły się w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze, w Centrum Praskim Koneser, gdzie swoje produkty prezentowali polscy i zagraniczni producenci.  W sumie ponad 186 wystawców! Było więc co podziwiać i testować :-) Na wiernych miłośników eko czekała niespodzianka w postaci urodzinowego tortu. Ten wielki sukces to potwierdzenie, że zwrot ku temu co naturalne nie jest chwilową modą, ale świadomym wyborem coraz większej grupy Polaków.

Ekocuda łączą producentów z konsumentami, dystrybutorów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dają przestrzeń do poznania oferty rynku kosmetyków naturalnych, nowych marek, innowacyjnych produktów w jednym miejscu. Powstały z prywatnej potrzeby organizatorki targów - Zuzanny Mierzejewskiej, do tego, by produkty dostępne online można było przetestować i powąchać na żywo, sięgając po porady ekspertów jednocześnie.

 

W trakcie targów można było od razu zakupić ulubione produkty, na każdą keiszeń ;-)), a także posłuchać mojego autorskiego wykładu pt. "Jesteś cudem. Droga do samoakceptacji". Nie spodziewałam się aż takiej frekwencji na wykładzie, który odbywał się w wydzielonej przestrzeni w tej samej hali, gdzie odbywały się targi. Ponad 40 zajętych miejsc siedziących oraz stojący ludzie, z zaciekawieniem słuchali o tym, dlaczego warto i jak dojść do etapu, kiedy w pełni akceptujesz siebie samą. Ku zdziwieniu, nawet było kilku mężczyzn, którzy także aktywnie wykonywali wszystkie zadawane ćwiczenia ;-) Jeden z nich nawet namówił swoją żonę na uczestnictwo w wyjeździe dla kobiet Healthy Trip, który odbył się w miniony weekend. Fotorelacja z wyjazdu będzie dostępna niebawem na blogu. 

 

 

Osiem edycji targów w całym kraju zakończonych sukcesem potwierdza, że zapotrzebowanie na targi w takiej formule jest duże, a Ekocuda rosną w siłę docierając do kolejnych polskich miast. A ja lubię wspierać takie inicjatywy i już nie mogę doczekać się kolejnej edycji!

 

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, Naturalnie!,
N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Women’s Health, Naturalnie z pudełka, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, Egaga.pl, Moja Harmonia Życia,
Yoga & Ayurveda, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, Vmag, Ekotropiciel.pl, Babskie Sprawy, Poradnik Zdrowie, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Lejdis, Naturalna Bogini, Radio Kampus, Pakamera.pl, Crazywomengohealthy.pl, Example.pl, Ekostyle, magazyn OHME.

 

 fot. Kamila Panasiuk

 fot. Kamila Panasiuk

 fot. Kamila Panasiuk

 fot. Kamila Panasiuk

 

 

 

 

 

Please reload

Ostatnie posty

April 20, 2019

January 24, 2019

January 10, 2019

November 30, 2018

Please reload

Dołącz do grona moich Subskrybentów!