© 2017 CRAZYWOMENGOHEALTHY by Aleksandra Gelo-Piesta

Warszawa/mazowieckie 

info@crazywomengohealthy.pl      kom. +48 605 616 387  

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Ikona społeczna

Wracam po wakacjach!

August 22, 2017

 

Kochane Kobietki!

Wracam do Was po (nie)krótkiej przerwie wakacyjnej ;-)

Musiałam trochę odpocząć, odciąć się i na chwilę wyłączyć z dotychczasowych działań. Być może ktoś powie teraz, że zaniedbałam swoje czytelniczki. Że budując markę osobistą nie powinno się robić takiej przerwy, no bo przecież ludzie sobie pójdą i w ogóle szkodzi to mojemu wizerunkowi. Może i nawet taki ktoś ma rację, ale ja mam to (wybacz mi) głęboko gdzieś. Bo znam dobrze siebie i słucham swego ciała oraz intuicji. A to wszystko podpowiadało mi – wrzuć na luz. I tak też zrobiłam. Zero myślenia o pracy, zero przygotowywania nowych ofert, programów. Zero pisania. Bo umysł przeciążony jest na nic.

 

Robiłam, więc wszystko co mogłam, aby wykorzystać ten wolny czas do maksimum. 

 

Co robiłam?

Codziennie poświęcałam czas na porządną aktywność fizyczną – bo nie wyobrażam sobie nie ruszać się przez 3 tygodnie. Siłownia, bieganie oraz pływanie. O tak! Zapomniałam, że mój telefon nie rejestrował już od dawna żadnego treningu – aby Endomondo działało potrzebny jest Internet. A tam gdzie byłam, zasięg był w zaledwie trzech miejscach i uwierz mi – wcale nad tym nie ubolewałam.

 

Mówiąc o telefonie - używałam go tylko raz dziennie. I było mi z tym cudownie! Wrzuciłam parę fotek i tyle. Odpowiedziałam na kilka wiadomości prywatnych i tyle. Dobrze jest zrobić taki odwyk ;-)

 

Codziennie miałam  chwilę na czytanie książki.  Polecam Ci wspaniałą i wciągającą powieść „Szczygieł”. Ta książka to prawdziwa cegła, ponad 800 stron ale czytając ją, nie wiesz nawet „połykasz kolejną kartkę. 

 

Poznawałam nowych ludzi. Z Polski, lokalsów, z innych krajów. Dużo pozytywnych emocji, śmiechu i zabawy.

 

Spędzałam czas z bliskimi. Z mężem i dziećmi. W wodzie i na lądzie. W morzu i basenie. Na przytulasach i wygłupach. Na rozmowach i w milczeniu.

 

Jadłam zdrowo. Wakacje all inclusive kuszą swoim dobrobytem, barwnością  i uginającymi się stołami od nadmiaru jedzenia. Łatwo zgrzeszyć. Łatwo odpuścić. Bardzo  łatwo wrócić do starych nawyków. Na dwa tygodnie zgrzeszyłam zaledwie kilka razy – próbując lokalnych ciast i lodów, które mi kompletnie niesmakowany. Co jadłam? O tym -  w kolejnym wpisie :-)

 

Wysypiałam się.

 

Śmiałam się.

 

Opalałam się.

 

Obserwowałam ludzi, otoczenie.

 

Tańczyłam.

 

Doświadczyłam kilku niegroźnych trzęsień ziemi…. Nie chcę sobie nawet wyobrazić, jak można się bać o życie swoje i swoich najbliższych, kiedy dochodzi do silniejszych wstrząsów. Żywioł, z którym człowiek nie ma żadnych szans…

 

Myślałam o różnych ważnych dla mnie sprawach.

 

I naprawdę ładowałam baterie! Bo robiłam wszystko to, co lubię w wakacyjnym wypoczywaniu. 

 

Przed nami jeszcze kilka dni wakacji, niebawem rozpocznie się szkoła i cały ten młyn… korki na ulicach, kolejki w sklepach, aby kupić nowe zeszyty… a kiedy moje dzieci pójdą do szkoły i przedszkola, ja wrócę do tego, co lubię najbardziej! Szkoleń, coachingów i warsztatów :-)

 

Powracam wypoczęta, z nowymi pomysłami, programami i gotowa do tego, aby dzielić się z Wami wartością.

 

A już dziś korzystając z okazji zapraszam Cię na kolejny wyjazd dla kobiet – tym razem będziemy budowały poczucie własnej wartości i przechodziły drogę do samoakceptacji. Sprawdź termin i ceny! https://www.crazywomengohealthy.pl/wydarzenia

 

I już od czwartku wracam do regularnego cyklu – 50 sposobów na szczęśliwe życie. Możesz czytać na portalu Ohme.pl

lub na moim osobistym blogu https://www.crazywomengohealthy.pl/crazywomengohealthyblog 

 

Do zobaczenia!

Z miłością :-)

 

 

Please reload

Ostatnie posty

April 20, 2019

January 24, 2019

January 10, 2019

November 30, 2018

Please reload

Dołącz do grona moich Subskrybentów!