© 2017 CRAZYWOMENGOHEALTHY by Aleksandra Gelo-Piesta

Warszawa/mazowieckie 

info@crazywomengohealthy.pl      kom. +48 605 616 387  

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Ikona społeczna

CRAZY WOMEN GO HEALTHY odpala wrotki!

 

Juhuuu!!!! Cieszę się jak dzieciak na widok fury prezentów pod choinką!

Albo nie! To uczucie jest nawet lepsze, bo odczuwam taką przyjemną, kolorową mieszankę radości, ekscytacji, dumy, wdzięczności, ciekawości i pewnie jeszcze coś się znajdzie ;-) 

Dziś oficjalnie odpalam projekt, nad którym pracowałam w ostatnim czasie w ciszy i maksymalnym skupieniu, a który powstał w moim sercu już jakiś czas temu. A' propos ciszy - dzisiaj przeczytałam w poście Marcina Osmana, że wielkie rzeczy powstają w ciszy. Trudno się nie zgodzić. Dodam jeszcze, że małymi kroczkami. Po pierwszych porażkach i sukcesach. Ale z wielką radością i wiarą, że ten projekt przyniesie dużo dobrego dla kobiet. 

 

Ten projekt jest odpowiedzią na problemy, z którymi przychodzą do mnie klientki na sesje coachingowe, aż 50-ciu kobiet, które wzięły udział w moim badaniu potrzeb (Jesteście meeega dziewczyny!!!! Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie!), a także na to, co dostrzegam w codziennym życiu...

 

Kiedyś kobiety trzymały się mocno razem. Babka, matka oraz córka mieszkały pod jednym dachem i każdego dnia spotykały się z sąsiadkami. Wspólnie pielęgnowały dzieci, prały, sprzątały, gotowały i gadały o życiu.

 

Z czasem, więzi międzyludzkie zaczęły słabnąć. Ludzie „pozamykali” się w swoich czterech ścianach, często nie wiedząc, kto mieszka za ścianą.  Kobiety stały się niezależne finansowo, czasowo i emocjonalnie. Doszła presja, aby jednocześnie robić karierę, rodzić dzieci, wyglądać wiecznie młodo, szczupło, być perfekcyjną panią domu i zadowalać swojego partnera niczym najlepsza kochanka…

 

Dzisiaj, często my – kobiety czujemy się samotne, zagubione i zmęczone. Obciążone rolami, które musimy/chcemy pełnić, niekiedy nie wiedząc, jak właściwie nimi zarządzać i gdzie w tym biegu jesteśmy MY same. Wymaga się od nas na prawdę wiele. 

 

Zapominamy o sobie, o swoich potrzebach, pragnieniach, predyspozycjach i marzeniach,  gnając z pracy do domu, z domu do pracy. Robimy kariery i odsuwamy życie rodzinne na dalszy plan. Udajemy, że samotność nam nie doskwiera. Albo nasza kariera kuleje, w imię rodziny i poświęcenia na jej rzecz. Udajemy, że kariera nie jest nam potrzebna do szczęścia.

Jednocześnie, w tym całym dzikim pędzie – chcemy być piękne, zdrowe, szczęśliwe, spełnione i doceniane. I na pewno nie samotne.

 

Znowu zacieśniamy więzi, radzimy się innych kobiet. Potrzebujemy motywacji i wzajemnego wsparcia. Poszukujemy prawdziwych siebie. Pragniemy balansu. Prawdziwych relacji. Życia w zgodzie z wartościami, nie - z wiecznymi wyrzeczeniami lub poczuciem winy.

 

Właśnie dlatego powstaje tak wiele projektów dla kobiet, tak wiele miejsc i przestrzeni kobiecych. 

Abyśmy się jednoczyły, gadały, plotkowały, piły wino i były wsparciem dla siebie. Właśnie tak, jak kiedyś nasze babki. 

 

Ten projekt traktuję trochę jak swoje "trzecie dziecko". Jest dla mnie bardzo ważny i pochodzi z głębi serca. Mam na niego konkretny plan i cel do osiągnięcia. Bo apetyt mam duży. A żeby nie ulec obżarstwu - realizuję go małymi kawałeczkami. Może nawet z Twoją pomocą?

 

Kim są Crazy Women? 

To kobiety otwarte na świat, na ludzi, na wiedzę, samopoznanie i doświadczanie. Kobiety, które są gotowe na zmiany, które chcą brać przysłowiowego byka za rogi i nie godzą się ze stwierdzeniem, że życie jest albo białe albo czarne. 

 

Wierzę, że to co robię, spodoba Ci się droga Kobieto i będziesz tu zaglądała częściej, a także spotkamy się gdzieś, kiedyś przy okazji wyjazdu lub warsztatów. Jeśli podobnie jak ja, kochasz kobiety i życzysz im dobrze - trzymaj za mnie kciuki! Twoja wiara we mnie będzie dla mnie dużym wsparciem. 

 

Bądźmy razem, pielęgnujmy kobiece relacje i dbajmy o siebie na trzech poziomach: umysłu, ciała i duszy. 

 

Tak. I bądźmy szczęśliwe!

 

Do usłyszenia! 

Z miłością - Ola

 

 

 

Please reload

Ostatnie posty

April 20, 2019

January 24, 2019

January 10, 2019

November 30, 2018

Please reload

Dołącz do grona moich Subskrybentów!