© 2017 CRAZYWOMENGOHEALTHY by Aleksandra Gelo-Piesta

Warszawa/mazowieckie 

info@crazywomengohealthy.pl      kom. +48 605 616 387  

 • Facebook Social Icon
 • Instagram Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Ikona społeczna

COACHING INDYWIDUALNY

Większość z nas boryka się z brakiem pewności siebie, z zaniżonym poczuciem własnej wartości, z lękami, barierami, ograniczającymi przekonaniami bądź nawykami, które uniemożliwiają nam osiąganie celów. Jedną z doskonałych metod pracy z umysłem jest coaching indywidualny.

Coaching to relacja, w której coach wierzy, że klient ma w sobie cały potencjał (doświadczenie, wiedza, motywacja i siła do działania), którego potrzebuje do osiągnięcia celu. Zadaniem, więc coacha jest ułatwienie klientowi wyjścia z tunelu myślowego, obejrzenia problemu z innej perspektywy, celem znalezienia swoich własnych, najlepszych, często nieoczywistych rozwiązań. Coaching to bardzo efektywna praca, przynosząca szybkie i widoczne rezultaty, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, wymagająca zaangażowania i otwartości klienta.  

 

Lubię mówić, że coaching uskrzydla…każdego, kto zechce rozpostrzeć skrzydła.

O sobie w roli coacha lubię mówić, że jestem przewodnikiem w Twojej zmianie…

CO ZYSKASZ?

ODKRYJESZ 

SWÓJ POTENCJAŁ 

ODNAJDZIESZ PRAWDZIWĄ 

MOTYWACJĘ

ZWIĘKSZYSZ 

SAMOŚWIADOMOŚĆ 

ZACZNIESZ SZYBCIEJ REALIZOWAĆ CELE

WZMOCNISZ 

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI 

POPRAWISZ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA

Celem pierwszej sesji jest określenie konkretnych potrzeb rozwojowych i ustalenie Twoich celów.

Opracowujemy indywidualny plan rozwoju  oraz ustalamy zasady współpracy. Dokładnie wyjaśniamy na czym polega coaching i sprawdzamy, czy ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia.

Podczas sesji pracujemy na „Tu i Teraz”, nie dokonujemy głębokiej analizy Twojej przeszłości. Pracujemy na Twoich zasobach i mocnych stronach, koncentrujemy się na osiągnięciu wyznaczonych celów, pokonując napotkane po drodze przeszkody, bariery i ograniczenia. 

 

Z każdą kolejną sesją poszerzasz samoświadomość, pogłębiasz poczucie sprawczości w życiu, koncentrujemy się na przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.

Gwarantuję poufność, partnerstwo i 100% uważności na coachee.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki i standardy ICF – International Coach Federation,  wykorzystuję szeroki wachlarz narzędzi coachingowych, treningu mentalnego oraz wybrane techniki Neurolingwistycznego Programowania Umysłu NLP.

Obszary, w których mogę Ci pomóc:

 • pewność siebie, poczucie własnej wartości

 • pokonywanie lęków, barier

 • zmiana negatywnych przekonań i dialogów wewnętrznych

 • asertywność

 • strategia realizacji Twoich celów (prywatnych/zawodowych)

 • motywacja

 • zmiana złych nawyków

 • relacje 

 • kariera zawodowa

 

Sesje odbywają się raz w tygodniu lub co dwa tygodnie i trwają 60 min. 

Proces coachingowy trwa od 8-10 sesji. 

Miejsce i czas spotkań ustalamy podczas pierwszej sesji. 

Cena:

Sesja indywidualna: 200zł

Pakiet 5 sesji: 950zł 

Pakiet 10 sesji: 1800zł  

Sesja skype: 180zł

Pakiet 5 sesji: 850zł

Pakiet 10 sesji: 1600zł 

REKOMENDACJE

​"Można skończyć szkołę coachów i trenerów i wykonywać te zawody zgodnie ze sztuką. Można też być do tego stworzonym :) Naturalnie wykorzystywać w roli coacha i trenera swoje talenty.

I takim właśnie coachem i trenerem jest OLA. Pasja, autentyczność, twórczość. Polecam!"

Aneta Jurewicz - Owner Jurewicz Coaching Projekt

Ola to wyjątkowa osoba :) Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej perspektywy, poukładać “zabałaganione” sfery mojego życia i zdobyć większą świadomość siebie. Ola jest świetnym obserwatorem, jej spostrzeżenia były niezwykle celne, niejednokrotnie dla mnie wręcz odkrywcze, a sumienne notatki z każdego spotkania pozwalały na systematyczne porządkowanie wszystkich omawianych zagadnień. Kończąc spotkania z Olą po raz pierwszy od dłuższego czasu uświadomiłam sobie co jest dla mnie naprawdę ważne w życiu, dowiedziałam się wiele o sobie. Jestem miło zaskoczona tym jak wiele może dać konstruktywna rozmowa! Sukcesem było również to, ze byłam słuchana i rozumiana. Wiedziałam, że w każdej chwili mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony Oli. Jej zaangażowanie dało mi ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ola dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna. Swoją postawą pokazuje, że zależy jej na każdym podopiecznym. Z pełnym przekonaniem polecam Olę jako doskonałego coacha! Zaraża energią i motywuje do działania :) "

Dominika Kołaczek - Regional VM Manager at Triumph / CEE&MENA

"Ola's positive energy convinced me to give coaching a try. Our sessions helped me take a chaotic head full of ideas, identify & prioritize them, then with small simple steps start making big positive changes in life & business. After a couple of months of both pleasant and painful discussions Ola helped me realize what I really want and develop a systematic mindset of making positive changes. Thank you Ola!"

Przemysław Prokop - Sales & Partner Channel Manager at WEBCON

"Indywidualne podejście, swoboda podczas sesji, profesjonalizm, ogromna energia i przede wszystkim motywacja by pracować nad sobą i iść dalej... lepiej i silniej. Techniki stosowane przez Olę przyjmuje się z łatwością, gdyż z niezwykłą swobodą są wplecione, w wydawałoby się, zwykłą rozmowę... jak się później okazuje, te rozmowy są jednak niezwykłe. Precyzyjne pytania, dotykające zakamarków naszego umysłu pozwalają zrozumieć siebie, poznać, a nawet zmienić elementy, które "uwierają" nas w codziennym życiu. Polecam tego coacha."

Julita Sadlakowska - Junior Project Manager at Netia