DSC_2938-small.jpg

COACHING INDYWIDUALNY

Cenisz sobie indywidualne podejście?

Zacznij pracować z coachem, aby poukładać swoje życiowe/zawodowe puzzle, szybciej realizować cele, poprawić relacje, zmienić negatywne nawyki i być szczęśliwą kobietą.

 

Coaching indywidualny

Większość z nas boryka się z brakiem pewności siebie, z zaniżonym poczuciem własnej wartości, z lękami, barierami, ograniczającymi przekonaniami bądź nawykami, które uniemożliwiają nam osiąganie celów. Jedną z doskonałych metod pracy z umysłem jest coaching indywidualny. 

Coaching to relacja, w której coach wierzy, że klient ma w sobie cały potencjał (doświadczenie, wiedza, motywacja i siła do działania), którego potrzebuje do osiągnięcia celu. Zadaniem, więc coacha jest ułatwienie klientowi wyjścia z tunelu myślowego, obejrzenia problemu z innej perspektywy, celem znalezienia swoich własnych, najlepszych, często nieoczywistych rozwiązań. Coaching to bardzo efektywna praca, przynosząca szybkie i widoczne rezultaty, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, wymagająca zaangażowania i otwartości klienta.  

Lubię mówić, że coaching uskrzydla…każdego, kto zechce rozpostrzeć skrzydła.

O sobie w roli coacha lubię mówić, że jestem przewodnikiem w Twojej zmianie…

Celem pierwszej sesji jest określenie konkretnych potrzeb rozwojowych i ustalenie Twoich celów. 

Opracowujemy indywidualny plan rozwoju oraz ustalamy zasady współpracy. Dokładnie wyjaśniamy na czym polega coaching i sprawdzamy, czy ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia.

Podczas sesji pracujemy na „Tu i Teraz”, nie dokonujemy głębokiej analizy Twojej przeszłości. Pracujemy na Twoich zasobach i mocnych stronach, koncentrujemy się na osiągnięciu wyznaczonych celów, pokonując napotkane po drodze przeszkody, bariery i ograniczenia. 

Z każdą kolejną sesją poszerzasz samoświadomość, pogłębiasz poczucie sprawczości w życiu, koncentrujemy się na przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.

Gwarantuję poufność, partnerstwo i 100% uważności na coachee.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki i standardy ICF – International Coach Federation,  wykorzystuję szeroki wachlarz narzędzi coachingowych, treningu mentalnego oraz wybrane techniki Neurolingwistycznego Programowania Umysłu NLP.

Obszary, w których mogę Ci pomóc:

  • pewność siebie, poczucie własnej wartości

​​

  • pokonywanie lęków, barier

  • zmiana negatywnych przekonań i dialogów wewnętrznych

  • asertywność

  • strategia realizacji Twoich celów (prywatnych/zawodowych)

  • motywacja

  • zmiana złych nawyków

  • relacje 

  • kariera zawodowa


Sesje odbywają się raz w tygodniu lub co dwa tygodnie i trwają 60 min. 

Proces coachingowy trwa od 8-10 sesji. 

Miejsce i czas spotkań ustalamy podczas pierwszej sesji. 

 

CENA

Sesja indywidualna: 200zł

Pakiet 5 sesji: 950zł 

Pakiet 10 sesji: 1800zł  

Sesja online: 100zł

Pakiet 5 sesji: 450zł

Pakiet 10 sesji: 850zł 

 

Opinie

 
Clothing Store

Ola to wyjątkowa osoba :) Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej perspektywy, poukładać “zabałaganione” sfery mojego życia i zdobyć większą świadomość siebie. Ola jest świetnym obserwatorem, jej spostrzeżenia były niezwykle celne, niejednokrotnie dla mnie wręcz odkrywcze, a sumienne notatki z każdego spotkania pozwalały na systematyczne porządkowanie wszystkich omawianych zagadnień. Kończąc spotkania z Olą po raz pierwszy od dłuższego czasu uświadomiłam sobie co jest dla mnie naprawdę ważne w życiu, dowiedziałam się wiele o sobie. Jestem miło zaskoczona tym jak wiele może dać konstruktywna rozmowa! Sukcesem było również to, ze byłam słuchana i rozumiana. Wiedziałam, że w każdej chwili mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony Oli. Jej zaangażowanie dało mi ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ola dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna. Swoją postawą pokazuje, że zależy jej na każdym podopiecznym. Z pełnym przekonaniem polecam Olę jako doskonałego coacha! Zaraża energią i motywuje do działania :) "

Dominika Kołaczek - Regional VM Manager at Triumph / CEE&MENA

tel.: 605616387

Warszawa/cała Polska

©2019 by CRAZY WOMEN GO HEALTHY